ca

Zakłady Bukmacherskie Forbet

Zakłady sportowe w naszym kraju cieszą się dość sporą popularnością. Zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsi, którzy interesują się sportem często decydują się na obstawienie spotkań. Zazwyczaj ludzie obstawiają małe kwoty pieniędzy, co jest całkiem rozsądne. Od czasu do czasu ktoś rzuci większą kwotę na zakład.

W Polsce działa aktualnie bardzie niewiele legalnych zakładów bukmacherskich. jest ich dokładnie dziesięć. Do 2016 roku było ich znacznie więcej, jednak ustawa hazardowa i jej nowelizacje sprawiły, że większość bukmacherów została zdelegalizowana. Jednym z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich jest Forbet. Jest to dosyć młoda firma bukmacherska w naszym kraju. Jest to firma, która działa jedynie w internecie. Nie posiada ona stacjonarnych punktów obsługi, gdzie można fizycznie obstawiać mecze. Strona internetowa firmy Forbet jest bardzo miła dla oka oraz przejrzysta. Zbiera ona wiele pochwał. Jest to jedna z najlepiej przygotowanych stron zakładów bukmacherskich na polskim rynku.

Jako że Forbet działa od niedawna, na początku swojej działalności przygotowała ciekawe promocje, które zachęcały klientów do obstawiania właśnie u nich. Firma działa od 2016 roku, spełniła wszystkie normy Ministerstwa Finansów i otrzymała licencję na legalne działanie na polskim rynku. Pierwsze miesiące działalności firma rozpoczęła z bonusem 20 zł bez depozytu. Po czasie bonus bez depozytu zamieniono na dobrą promocję od depozytu. Osoba chcąca zarejestrować się w Forbet otrzymuje promocję, jeżeli skorzysta z kodu bonusowego promocja będzie jeszcze wyższa.

Główne dzisiejsze promocje Forbet to:

  • graj bez podatku
  • ako friendly
  • bonus w postaci freebetu na wydarzenia sportowe
  • i wiele innych

Rejestracja do serwisu wymaga trzech kroków:

  1. Dane logowania – e-mai, nick, hasło
  2. Dane użytkownika- imię, nazwisko, adres, itp
  3. Dane konta – data urodzenia, pesel, typ dokumentu, itp.

Po spełnieniu powyższych formalności można już obstawiać zakłady sportowe i wygrywać duże pieniądze. Pamiętajmy, że ten bukmacher jest szanowany i wiele osób go wybiera. Warto spróbować i przekonać się, że warto.