hobby-a-rozwoj-osobisty

Twoje hobby to coś więcej, niż pieniądze

Jak wyobrażasz sobie bogatych biznesmenów? Grają w Twojej głowie w golfa, są na wyścigach konnych, czy może zabawiają się w kasynie? Co o nich myślisz? Może zastanawiasz się, skąd biorą czas na to, by robić coś zupełnie nieproduktywnego? Nic z tych rzeczy! Pozwól nam udowodnić Ci, że to właśnie czas poświęcony temu, co kochasz tak po prostu jest w stanie sprawić, że zawodowo wreszcie rozwiniesz skrzydła! 

Kochasz wspinaczkę górską? A może kręci Cię rozwój osobisty? Od dawna marzyłeś o tym, by znaleźć czas na skoki ze spadochronu? Rób to! A jeśli jeszcze nie wiesz, jak możesz znaleźć na to czas, zapraszamy Cię na nasze szkolenia, by udowodnić Ci, że samorealizacja jest ważniejsza od nieustannego dążenia ślepo do przodu.

Jeśli chodzisz na siłownię, to z pewnością wiesz, że mięśnie rosną w momencie regeneracji. Zdziwiony? Nagroda przychodzi po ciężkiej pracy w momencie odpoczynku. I już dawno badacze udowodnili, że rozwój osobisty to również moment, gdy śpisz. Cóż za regeneracja! I co za ogromna ilość energii na nowy dzień!

Podobnie ma działać Twoje hobby. Jeśli go nie masz, to super, znajdziemy coś specjalnie dla Ciebie, co dopasowane będzie do Twoich indywidualnych możliwości i zasobów finansowych. Choć gwarantujemy, że pasja potrafi być całkowicie bezpłatna. Zapraszamy na nasze szkolenia, daj poznać się bliżej i odkryć Twój talent do grania w piłkę nożną. Nie myśl sobie, że dzień na treningu będzie dniem straconym. My realizujemy się w naszej pasji każdego dnia. Nie daje nam ona ani grosza, jednak ta energia… Tego nie da się opisać! Kochamy rozwój osobisty tak bardzo, że nie umiemy usiedzieć w miejscu.

Domyślamy się, że dla Ciebie sukces w życiu jest ważny. To dobrze. Jednak chcemy Ci pokazać, że nie tylko na pracy sukces jest oparty. To również Twoja rodzina i dobre z nią relację, to znajomi, odpoczynek oraz Twoje hobby. Wszystko w życiu potrzebuje równowagi i Ty również. Dlatego pozwól sobie zarabiać więcej, czuć się lepiej, móc wreszcie odpocząć… A wszystko to za jednym zamachem.

Więcej o rozwoju osobistym znajdziesz na: http://www.misala.com.pl/szkolenia-ktore-pozwola-rozwinac-ci-sie-osobiscie/