wapro_dla_kazdego_przedsiebiorcy

Program wf mag dla każdego przedsiębiorcy

Program wf mag jest to program, który służy do fakturowania oraz również do magazynowania. W skrócie można określić, iż jest to program po prostu magazynowo-handlowy. Ten wyżej wymieniony program, cieszy się dużym uznaniem. Wskazuje na to fakt, że jest on na rynku jest już od 15 lat. Co jest również bardzo ważne, ten program posiada bardzo prosta obsługę, więc nikt nie będzie miał problemu z tą kwestią. Ten program również posiada różne opcje wszystkich ustawień. Dzięki temu z łatwością można dopasować program do własnych, indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim do profilu prowadzonej firmy.

Ten program magazynowo-handlowy z łatwością może być zainstalowany w dowolnej firmie, małej i dużej. Do tego celu nie potrzebna jest absolutnie pomoc fachowców, gdyż wszystko jest proste i naprawdę przejrzyste w obsłudze. Zdecydowanie te wszystkie wyżej wymienione aspekty potwierdzają i sprawiają , że program wf mag jest liderem na rynku tego rodzaju programów. Warto wiedzieć, że program wf mag jest cały czas rozwijany i na bieżąco dokonuje on różnych aktualizacji. Liczba sprzedanych egzemplarzy tego programu wynosi na ten moment ponad 200 tysięcy sztuk i ciągle rośnie. Program wf mag oferowany jest standardowo w 3 wersjach i są one następujące:

  • wariant START,
  • wariant BIZNES,
  • wariant PRESTIŻ.

Co ważne, wszystkie wersje programu działają na aktualnych systemach operacyjnych Windows. W większości firm jest ciągła potrzeba wystawienia paragonu lub również faktury, tak samo w małej, większej czy też w bardzo dużej firmie. Opisywany program w wersji ,,Start” przeznaczony jest przeważnie do prowadzenia małej lub średniej firmy o różnej specyfice. Z kolei wersja programu ,,Biznes” jest już nieco bardziej zaawansowana. Dzięki niemu, można zarządzać zapasami, które posiada się na magazynie.

W programie wf mag w wariancie Biznes istnieje również możliwość prowadzenia zestawienia zarówno rozchodów jak i przychodów towarów za określony okres. Funkcje, które posiada wyżej wymieniony program WF Mag są następujące: obrót magazynowy, inwentaryzacja oraz finanse i rozrachunki. Dzięki temu programowi można również widzieć zamówienia, zestawienia oraz fakturowanie. Największą zaletą programu WF Mag jest fakt, że może ono dopasowywać się do preferencji działalności gospodarczej. Wariant Prestiż jest kierowany głównie do dużych firm oraz przedsiębiorstw, ułatwia on porządkowanie faktur i raportów.

W tym wyżej wymienionym programie stosowane są najnowsze funkcje technologiczne oraz również informatyczne. Generalnie, ten fakt w połączeniu z bardzo dużym doświadczeniem firmy daje wspaniałe rezultaty, gdyż ta firma ma także bogate doświadczenie w tworzeniu nowatorskich aplikacji. Firma, która stworzyła ten nowatorski program, należy do ,,rodziny” Asseco Wapro. Ważny jest fakt, że powyżej opisywany program WF Mag, bez żadnego problemu, również współpracuje z innymi programami danej działalności gospodarczej. Może on działać na przykład z programami kadrowo-płacowymi oraz z programami księgowymi.

Odwiedź powiązane z tym artykułem strony:

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

http://wms.wapromag.pl/o-produkcie

Jak działa program WF-Mag?